جمعه 30 شهريور 1397 10 محرم 1440 Friday 21 September 2018
اگر همه ما در مورد سطح صاف و امکان راه رفتن راحتی بر روی فرش ها و کفپوش ها توافق نظر داریم, اما یک فروشگاه در فرانسه مخالف آن عمل, و کفپوش فروشگاه خود را این چنین با کمک افکت های نوری طراحی کرده است.

هلسیان: یک فروشگاه لوازم الکترونیک و محصولات سرگرمی بدلیل راهی برای جذب مشتری, جلب توجه و نیز گردش و بازدید بیشتر آنها از بخش های بیشتر فروشگاه, این امکان را برای خود فراهم آورده است.

 

مدیر فروشگاه بر این باور بوده که اغلب مشتریان فروشگاه اش به محصولات آن توجه زیادی نمی کنند و با این کار سعی داشته که آنها وقت بیشتری را در فروشگاه سپری و آنان را به تفکر وا دارد.

اگر چه منتقدان کسب و کار این عمل را کمی غیر حرفه ای می دانند اما مدیر فروشگاه در جواب می گوید تنها می خواهد بازدیدکنندگان لحظات بیشتری را در فروشگاه اش بمانند و سوالات آنها در این باره باعث می شود که فروشندگان من, در مورد محصولات فروش نیز توضیح و پیشنهاداتی بدهند.

کفپوش این فروشگاه سرگیجه های جدی را به شما می دهد.

با وجود اینکه چشمان تان به شما می گویند در مقابلتان ناهمواری وجود دارد و ممکن است در یکی از چاله های روبرو بیفتید, اما کف فروشگاه واقعا صاف است و هیچ دهانه و چاله ای واقعی وجود ندارد.

همه این توهمات برای شما به وسیله افکت های نوری بی ضرری که در تمام سطح کفپوش فروشگاه وجود دارند رخ می دهد.

 

نوشتن نظر