پنجشنبه 29 شهريور 1397 9 محرم 1440 Thursday 20 September 2018
10 نکته فنگ شویی در برابر انرژی منفی

این امر باعث تحمیل یک باور خاص در تصمیم برای چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل شما نمی شود. اما در حقیقت می تواند الگو, ایده و سبک نظم در هماهنگی با محیط را برای ما فراهم سازد.

11 نکته که نشان می دهد مردتان عاشق شماست

اگر مرد شما این 11 نشانه را دارد, او عاشق شماست, محبت و عشقی که نسبت به شما دارد را حفظ کنید و از دستش ندهید.

9 نکته خانه داری برای پس انداز پول

راهکارهایی وجوددارد که شما می توانید با به کارگیری آنها، هم پس انداز کنید و هم به کارهای خانه برسید. این 10 راهنمایی به شما کمک می کند که چگونگی این کار را انجام دهید.

آیا دوست بودن واقعا بهتر از ازدواج است

این روزها اکثر دخترها و پسرهای جوان دوست دارند به جای اینکه زن یا شوهر همسرشان باشند، تنها با او دوست باشند؟! اما آیا واقعا این روش درستی برای زندگی مشترک است و می‌تواند خوشبختی را به ارمغان بیاورد؟

چگونه رابطه سالم و ازدواجی موفق داشته باشیم

جامعه شناسان و روانشناسان مختلفی در بررسی ازدواج های سالم، ویژگی ها و مهارت هایی را برای کسانی که می توانند روابطی موفق و رضایت بخش داشته باشند، مشخص کردند.

چگونه اعتماد از دست رفته‌ همسرمان را برگردانیم

اعتماد زیربنای اصلی یک رابطه است و بدون آن تمامی ساختارهای یک رابطه به راحتی از هم جدا می شوند حتی اگر در یک رابطه تمام دارایی و احساس خود را سرمایه گذاری نماییم ولی اعتماد درون آن جای نداشته باشد به طور حتم آن رابطه به جایی نخواهد رسید. مشکلات زوجین زمانی شروع می شود که اعتماد یکدیگر را از دست می دهند.

راهکار هایی برای خانه تکانی

آیا به خانه تکانی علاقه دارید؟ آیا دوست دارید خانه تان را عین دسته گل کنید؟ آیا فکر می کنید این کار سخت است و خیلی زمان می برد؟

در دعوای زناشویی چگونه پیروز شویم

دعواهای زناشویی همیشه به معنی ازدواج ناموفق نیست. گاهی سکوت و انکار مشکلات زندگی مشترک بیشترین ضربه را به روابط زناشویی می زند. باید حرف بزنید البته این کار نیاز به مهارتی دارد که باید یاد بگیرید.

رازهای خوشبختی زوج های موفق

مشکلات کوچک را رها کنید و اجازه دهید که آنها راه خودشان را بروند. آنچه باید ذهن شما را درگیر کند، مسائل بزرگ است. به خودتان مدام یادآوری کنید که رابطه شما ارزشی فراتر از اتفاقات کوچک را دارد.

بازیهایی برای تقویت خلاقیت کودکان

آب بازی باعث تسکین عصبانیت‌های کودک شده و کودک از طریق آن از ناراحتی‌ها، فشارها و تنش‌ها دور می‌شود و احساس آرامش می‌کند.