جمعه 30 شهريور 1397 10 محرم 1440 Friday 21 September 2018
این گرمکن یا بخاری اولین وسیله پوششی گرم کننده در سراسر جهان است که با باتری کار می کند و به طور خاصی طراحی گردیده است تا به شکل یکپارچه در داخل لباس های زمستانی قرار گیرد و به راحتی می توان آن را از یک کت به کت دیگر منتقل کرد.

هلسیان: این گرمکن یا بخاری الکتریکی دارای 4 تنظیم گرما است و می تواند با یک شارژ کامل تا 5 ساعت کار کند. از این رو کت یا ژاکت معمولی شما را به یک پوشش گرم تبدیل کرده تا بتوانید به راحتی بیرون بروید و از زیبایی زمستان لذت ببرید.

ما از پوشاک گرم در سراسر صنعت گردشگری و ورزش های زمستانی استقبال می کنیم. اما این در حالیست که تولید و فروش اینگونه پوشاک گرم جدید نیست. اما این بخاری الکتریکی با بهره گیری از تکنولوژی نوین نسبت به مارک های پیشرو و مشابه, دارای مزایای زیادی می باشد.

این وسیله گرمایشی اولین گرمکن الکتریکی طراحی شده برای استفاده با هر نوع کت, ژاکت یا پوشاک دیگر است, که شما را قادر می سازد تا در زمستان به همراه هرآنچه که پوشیده اید, در محیط آزاد, زمستانی گرم را تجربه کنید.

این بخاری برای پوشاک به وسیله پدهای حرارتی نازک و مقاوم قابل نصب بر روی سطح داخلی انواع پوشاک زمستانی است و می توان از آن در مواردی چون سنگ نوردی, ماهیگیری روی یخ, صید ماهی, شکار, اسکی, اسنوبوردینگ, هاکی, چادر زدن, موتور و دوچرخه سواری, پیاده روی و غیره استفاده نمود.

طراحی و تولید این وسیله توسط وب سایت (Indiegogo) در سال گذشته با جمع آوری کمک های مردمی که آن را از قبل سفارش دادند صورت گرفته است.

عناصر گرمایشی این وسیله درون یک پوشش پارچه ایی به نام ولکرو جای گرفته اند تا انتقال گرما به آسانی صورت گیرد.

باتری ۵ ولتی و ۶۰۰۰ میلی آمپری این بخاری از جنس لیتیوم - پلیمر و بسیار کوچک تولید شده اند.

عنصر جریان گرمای این وسیله گرمایشی از سیم کامپوزیتی نیکل و کروم ساخته شده و جریان را بطور مساوی بین پد های گرمایی تقسیم می کند و می تواند بطور مکرر از طریق پورت usb شارژ شود. و قابلیت دیگر باتری آن, دارای یک پورت میکرو usb است که بنابراین شما می توانید از باتری آن برای شارژ تلفن خود در شرایط خاص استفاده نمائید.

این وسیله بسیار انعطاف پذیر, نصب آسان و سریع و دارای چسبندگی دائمی است و بطوری که وقتی شما آن را در زیر ژاکت یا کت خود می پوشید, برای دیگران غیر قابل تشخیص است.

این وسیله گرمایشی به ثبت اختراع رسیده است و به زودی نسخه 2.0 ارتقا یافته آن در دسترس عموم قرار خواهد گرفت, و دارای 3 اندازه مختلف است, و آن را می توانید به قیمت 60 دلار در سایت نام برده خریداری کنید.

نوشتن نظر